Loading color scheme

Tłumacz, prawnik, psycholog, doradca zawodowy

W Centrum Integracji Cudzoziemców w Opolu zapraszamy Państwa do skorzystania  z BEZPŁATNYCH porad prawnych, pomocy psychologa, wsparcia tłumacza i doradcy zawodowego.

RADCA PRAWNY będzie pełnić dyżury w siedzibie Centrum.

 Zakres problematyki, którą zajmuje się  prawnik, obejmuje m.in.:
• prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, ubezpieczeń zdrowotnych;
• legalizację pobytu;
• prawo rodzinne;
• wyjaśnienie zasad działania polskiego sądownictwa;
• postępowania administracyjne;
• prawo imigracyjne;
• prawo opiekuńcze;
• prawo edukacji;
• pomocy społecznej oraz prawa lokalowego.
Już niedługo będziemy mogli zaoferować Wam nowe usługi.
Śledźcie aktualną informację w FB, Instagram oraz na stronie internetowej CIC.

 

UWAGA!  Radca prawny nie przygotowuje pism procesowych i nie będzie reprezentować uczestnika projektu w sądach i organizacjach administracji publicznej.

PSYCHOLOG będzie  pełnić dyżury 2 razy w tygodniu. Jeśli znaleźli się Państwo w sytuacji kryzysowej (np. przemoc), natrafiacie na problemy z adaptacją w nowym środowisku, doświadczacie odtrącenia czy dyskryminacji,  zachęcamy do skorzystania z rozmowy z psychologiem. Najbliższe terminy pojawią się wkrótce na naszj stronie.

Już niedługo będziemy mogli zaoferować Wam nowe usługi.
Śledźcie aktualną informację w FB, Instagram oraz na stronie internetowej CIC.

 

TŁUMACZENIA
Tłumaczenia będą obejmowały dokumenty pozwalające na zalegalizowanie pobytu czasowego, stałego, pobytu rezydenta długoterminowego. Innymi dokumentami, które mogą Państwo przetłumaczyć w Centrum Integracji  Cudzoziemców są dokumenty potwierdzające wykształcenie, zdobyte umiejętności i doświadczenie (dyplomy, certyfikaty, referencje).

DORADCA ZAWODOWY jest dostępny dla Państwa w ramach dyżurów raz w tygodniu, co wtorek i co czwartek w godzinach 10:00-15:00. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy przygotowaniu CV , denerwujecie się przed rozmową o  pracę, nasz doradca zawodowy wspólnie  z Wami napisze atrakcyjne CV i przygotuje do rozmowy o pracę. Być może zastanawiacie się nad zmianą ścieżki zawodowej, ale nie macie jeszcze pomysłu co chcielibyście robić, rozmowa z doradcą z pewnością wskaże kierunek i pomoże Wam podjąć decyzję.

 

Chcąc skorzystać z usług radcy prawnego, tłumacza, psychologa, pomocy doradcy zawodowego, prosimy o kontakt i umówienie terminu wizyty.