Loading color scheme

Jesteś zapisany na konsultacje do prawnika?

Drogi Kliencie!

Kiedy idziesz na konsultacje do radcy prawnego, pamiętaj że:

1. Konsultacja jest możliwa wyłącznie po wcześniejszemu umówieniu w Centrum Integracji Cudzoziemców (w siedzibie CIC, telefonicznie, w wiadomościach na Messengerze na stronie CIC Opolskie). Godziny dyżurowania radcy prawnego w naszym Centrum są dostępne na naszej stronie internetowej oraz na FB.
2. Godzina, na którą jesteś umówiony jest godziną umowną i może ulec zmianie.
3. Musisz zabrać ze sobą wszystkie dokumenty, które dotyczą Twojej sprawy (np. paszport, kartę pobytu, umowę o prace/zlecenie/o dzieło, umowa najmu mieszkania, wezwanie…).
4. Radca prawny udziela porady wyłącznie w sprawie jaka dotyczy Ciebie lub Twojego niepełnoletniego dziecka.  Porada  nie dotyczy  osób trzecich.
5. W przypadku obecności osób towarzyszących udzielanie porad jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji wizyty dla dwóch osób, wypełnieniu deklaracji uczestnictwa w projekcie dla każdej osoby.
6. Radca prawny udziela porad tylko w zakresie prawa polskiego.
4. Zakres porad, których udziela nasz radca prawny dotyczy wyłącznie prawa pracy, legalizacji pobytu, prawa imigracyjnego, lokalowego, oświatowego oraz prawa rodzinnego.
8. Radca prawny nie przygotowuje pism procesowych i nie będzie reprezentował Cię w sądach i organach administracji publicznej.
9. Porady są świadczone w Centrum Integracji Cudzoziemców w Opolu, ul. Damrota 7 w języku polskim. Na poradach obecny jest tłumacz języka ukraińskiego, rosyjskiego oraz angielskiego.

Uwaga prawnik

Data publikacji: 22.03.2023 r