Loading color scheme

Kurs języka polskiego

Chcesz nauczyć się języka polskiego od podstaw, a może rozwinąć umiejętności posługiwania się językiem polskim oraz pogłębić wiedzę o Polsce i polskiej kulturze? Skorzystaj z darmowych kursów nauki języka polskiego, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. 

W ramach działalności Centrum Integracji Cudzoziemców, do końca roku 2022r. przeszkoliliśmy prawie 200 osób dorosłych, zainteresowanych nauką języka polskiego na różnych poziomach oraz 50 dzieci na poziomie A1.

Jeśli posługujesz się już językiem polskim, ale potrzebujesz dodatkowego wsparcia w zakresie języka polskiego technicznego/specjalistycznego, również możemy Ci w tym pomóc. W ramach projektu w 2022 roku, sfinansowaliśmy kurs języka polskiego technicznego dla 80 osób dorosłych. 

Pamiętaj, znajomość języka kraju, w którym przebywasz, niezależnie od tego, jak długo planujesz w nim swój pobyt, ułatwi Ci funkcjonowanie w życiu codziennym, a dodatkowo pozwoli na poznanie nowych osób, które podobnie, jak Ty chcą nauczyć się języka polskiego😊

Jesteś zainteresowany naszą propozycją, zgłoś się do nas, udzielimy Ci bliższych informacji.